Aukcja ID: 129645

Rieju Motors Tango

Tango

Koniec: 2026-01-19 19:50
Miasto lokalizacji:
Lithuania, Plungė
Stan samochodu:
Inne drobne usterki
Roc:
2017-9
Badanie techniczne przed:
2026-03-23
Moc silnika:
2 kV
Pojemność silnika:
50 cm³
Przebieg:
7000 km
Rodzaj paliwa:
Benzyna
Skrzynia biegów:
Manualna
Kolor:
Czarny
Koła napędowe:
Tylne
Kod VIN:
VTPTG... Pokaż
Kod SDK:
MPRRCNMP
Kraj emisji:
Spain
Kraj rejestracji:
Lithuania
Czy istnieje katalizator?:
Jeść
carVertical
Sprawdź historię

Do końca aukcji

d g mın s.
Ostatni zakład: 0.00 €
Zaloguj się
Wygrywaj bezpiecznie!
gwarancja zwrotu opłat
Przyjechałeś odebrać wygrany samochód, ale jego stan jest inny, niż podano? Czy są jakieś ukryte wady, o których sprzedawca nie wspomniał? Wystarczy, że zrobisz kilka zdjęć lub nagrasz filmy ukazujące usterki, wyślesz je do nas na adres e-mail [email protected], a my zwrócimy Ci prowizję zapłaconą za sprzedany samochód.
Shield icon

Statystyki aukcji (0 zakłady)

Obecnie nie ma żadnych ofert

Cechy / Wyposażenie

Tuning (modyfikacje)

Ogólny opis pojazdu

Rieju TG50
Silnik ma mocniejszy silnik o pojemności 85 cm³, ale na papierze ma 49 cm³. Stoi i jeździ, ale długo stał, gaźnik wymaga czyszczenia, bo bulgocze. Wymieniaj olej na czas i tylko przy silniku.

Opis uszkodzeń/usterki (nadwozie, wnętrze, itp.)

Siedzisko jest zużyte i porysowane.

Opis prac konserwacyjnych i naprawczych

Wymieniono sprzęgło, zębatkę, uszczelki widelca,

Inne aukcje